کارگاه توانمندسازی کارکنان دولت با عنوان سواد رسانه برگزار گردید

جمعه 1401/06/11 - 00:55 استان گلستان
به همت بسیج اساتید استان گلستان

کارگاه توانمندسازی کارکنان دولت با عنوان سواد رسانه برگزار گردید

در سالن اجتماعات فرماتداری گالیکش برگزار گردید

به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات اجتماعی نهضت استادی بسیج استان گلستان به همت بسیج اساتید کارگاه توانمندسازی کارکنان دولت با عنوان سواد رسانه در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار شد.

🔹دکتر حسن دهمرده رئیس دانشگاه آزاد گالیکش در این نشست گفت:

امروزه که در جنگ ادراکی و شناختی مورد هجوم رسانه های معاند نظام مقدس جمهوری اسلامی قرار گرفته‌ایم، سواد رسانه یکی از ابزارهای مهم در این جنگ می باشد.

🔹دهمرده گفت : وقتی یک آفند شناختی رخ می دهد در حوزه پدافند باید حساب شده عمل کرد و برای جهاد تبیین در حوزه جنگ ادراکی باید جهاد تشخیص را بیندازیم،

🔹حسن ده مرده تصریح کرد:در جنگ نرم جهاد تبیین را میتوان جهاد تشخیص معنا کرد که با تشخیص آفند شناختی در جهاد تشخیص بهتر و شفاف تر می توان برنامه ریزی کرد و پاسخ حملات دشمن را داد.

 

🔹رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گالیکش افزود:امروزه سواد رسانه تبدیل به یک ضرورت شده است چون به یکی از عرصه های جنگ با ملت ها تبدیل شده است و وقتی حکمرانی سایبری را بپذیریم جغرافیای سایبری و مرزبندی سایبری تعریف می شود و در نتیجه نیاز به سرباز و اسلحه در این جنگ داریم که سربازان جنگ سایبری شما کارمندان زحمتکش و اسلحه آن داشتن سواد رسانه ای و تولید محتوای درست می باشد .

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.