بیانیه سازمان بسیج اساتید استان گلستان در محکومیت حادثه تروریستی شاهچراغ شیراز

چهارشنبه 1402/05/25 - 08:56 استان گلستان

بیانیه سازمان بسیج اساتید استان گلستان در محکومیت حادثه تروریستی شاهچراغ شیراز

دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۲

بسمه تعالی

شامگاه ۲۲ مرداد ۱۴۰۲، حرم شاهچراغ با حمله تروریست های داعشی به خون شهید مدافع حرم و خادم مخلص شاهچراغ شهید غلامعباس عباسی و مجروحیت هشت نفر از زائران رنگین گردید و بار دیگر شیراز و مردم مومن و انقلابی اش را در سوگ و غم و اندوه فرو برد.

قدر مسلم این گونه حملات ضد بشری تاثیری در کاهش روحیه انقلابی مردم با صفای شیراز نخواهد داشت بلکه بر عکس، مردم ولایت مدار و بصیر و آگاه شیراز با احترام به خون شهید عباسی، قدرت و قوت و شجاعت انقلابی خود را به  جهان و دشمنان انقلاب اسلامی نشان خواهد داد .

خون شهید عباسی همانند دیگر شهدای والا مقام؛ شجره طیبه وحدت و انسجام و همبستگی ملی، دینی و تمدنی را در سراسر کشور عزیز ایران آبیاری خواهد نمود.

حمله به اماکن مقدس، سوزاندن کتاب آسمانی قران، ترور ایرانیان متدین، مقاوم و تمدن ساز بدست خناسانی از جنس داعشیان و منافقان نتیجه ایی جز اثبات حقانیت نظام جمهوری اسلامی و استیصال و شکست دشمنان انقلاب اسلامی ندارد و حادثه اخیر هم موید همین دیدگاه ست. به تعبیر حضرت امام (ره) " بکشید ما را، ملت ما بیدار تر می شود " همگرایی ملت فهیم ایران با ارمان های انقلاب اسلامی و تنظیم باور های سیاسی و اجتماعی و فرهنگی خود با شاخص مکتب امامت ولایت نشان از تثبیت فرایند بیدارگری مردم ایران در این چهار دهه انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران دارد .

ملت رشید و انقلابی ایران بویژه جوانان و زنان با درک شرایط جهان امروز و شناخت کافی از دشمنان اسلام و ایران  پاسخ قاطع و درس اموزی به حامللان جنایت اخیر داده و عزم خود را بر حمایت آگاهانه و عاقلانه و عاشقانه از انقلاب اسلامی بر پایه مکتب اهل بیت و اصل ولایت فقیه جزم خواهد نمود و در این راستا جامعه دانشگاهیان، پیشگام بوده و تمام همت و اعتبار خویش را برای بقاء، ثبات و پیشرفت جمهوری اسلامی بکار خواهد گرفت.

دانشگاهیان بسیجی استان گلستان همانند دیگر دانشگاهیان ضمن محکوم نمودن این حادثه و اظهار همدردی با خانواده شهید عباسی و آرزوی شفای عاجل مصدومان همراه با ملت بینا و دانای ایران در مسیر تحقق تمدن نوین اسلامی رسالت اجتماعی و تمدنی و اسلامی خود را انجام داده و می کوشد گام های استوار و تاثیر گذار در تحکیم مبانی و پایه جمهوری اسلامی بر دارد. انشاءالله

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.