بیانیه سازمان بسیج اساتید گلستان به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس

جمعه 1402/06/31 - 16:59 استان گلستان
دفاع مقدس گرامی باد

بیانیه سازمان بسیج اساتید گلستان به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس

۳۱ شهریور ۱۴۰۲

هفته دفاع مقدس فرصت گران بهایی برای بازشناسی جانفشانی‌ها و حماسه‌های عظیم فرزندان برومند این مرز و بوم است️

⭕️۳۱ شهریور برای تمام آزادگان و حق‌جويان جهان یادآور خاطره دفاع قهرمانانه فرزندان رشيد اسلام و ايران از ارزش‌های والای انسانيت و عدالت در مقابل تهاجم همه جانبه دشمنان ایران اسلامی در قالب جنگ تحمیلی است.
 
🔷امروز هفته دفاع مقدس فرصت مناسبی است تا ضمن بازشناسی و تأملی نو بر این حماسه ماندگار، آن را برای نسل امروز جامعه تبیین کنیم تا کسانی که آن دوران را ندیده‌اند، ضمن درک حقیقی از آن مکتب و استمرار و پایمردی بر آن صراط بکوشند و به تاسی از مکتب جهادی امام خمینی(ره) در مواجه با جبهه‌های نو و خدعه‌های منحرفان، زیاده خواهان و منافقان داخلی و دشمنان خارجی، ثابت قدم تر از نسل قبل عمل نماید. هفته دفاع مقدس فرصت گران بهایی است برای بازشناسی جانفشانی‌ها و حماسه‌های عظیمی که با ایثار و فداکاری فرزندان برومند این مرز و بوم خلق شد.

🔷بسیج اساتید دانشگاه های استان گلستان  ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس  و با تبعيت كامل از فرمايشات مقام عظماي ولايت حضرت امام خامنه‌اي (مدظله العالی) و به تاسي از شهداي افتخارآفرين، اعلام مي‌دارد: پاسداشت دستاوردهاي انقلاب  اسلامي و دفاع مقدس، از اصول و اعتقادات غير قابل تغيير ما بوده و بر اين عهد و پيمان با شهداء، تا سرحد شهادت محكم و استوار خواهيم ايستاد.

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.