نقش وحدت ملی در هشت سال دفاع مقدس

دوشنبه 1402/07/10 - 01:08 استان گلستان
به همت بسیج اساتید واحد آزادشهر

نقش وحدت ملی در هشت سال دفاع مقدس

۷ مهر ۱۴۰۲

⭕️نشست تخصصی باموضوع: "نقش وحدت ملی درهشت سال دفاع مقدس"

🔸به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات اجتماعی نهضت استادی بسیج گلستان و به همت دفتر هم اندیشی اساتید و نخبگان دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی واحد آزادشهر با همکاری کانون بسیج اساتید دانشگاه نشست تخصصی باموضوع: «نقش وحدت ملی درهشت سال دفاع مقدس»، با حضور صاحب نظران و اعضای محترم هیات علمی در ساعت 10 صبح  روز یک شنبه 1402/7/9 در سالن آفرینش دانشگاه آزاد اسلامی واحد آزادشهر گلستان برگزار گردید.

🔸در ابتدا دکتر محمد حاجی آبادی دبیر هم اندیشی و مسوول کانون بسیج اساتید ضمن خوش آمدگویی و تبریک ایام و اعیاد پیش رو، هدف از برگزاری این نشست را برای حضار محترم تبیین و تشریح کرد و به نقش وحدت و انسجام ملی در هشت سال دفاع مقدس پرداخت. سپس حاجی آقا حسینی قلندری معاون محترم نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های آزاد اسلامی استان گلستان به ایراد سخن پرداختند و در نهایت شرکت کنندگان عزیز به تبادل نظر و هم اندیشی پیرامون موضوع پرداختند و در پایان به استمرار و تداوم چنین جلساتی تاکید ورزیدند.
@basijasatidk

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.